X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
Poznaj HUAWEI WATCH GT 4

Poznaj HUAWEI WATCH GT 4

Serię smartwatchy HUAWEI WATCH GT wyróżnia przeplatanie się inteligentnych funkcji z klasycznym designem, dzięki czemu znalazła ona uznanie w oczach tysięcy zadowolonych Polek i Polaków. Seria HUAWEI WATCH GT 4 wnosi powiew niespotykanej dotąd elegancji i szyku. To połączenie piękna na zewnątrz, z tym, co wspaniałe i wyjątkowe również wewnątrz.

Ponadczasowy wygląd zegarków sprawia, że idealnie połączą się z Twoim stylem, czym on jest dla Ciebie. Wybierz taki model HUAWEI WATCH GT 4, który będzie podkreślać i oddawać Twoją osobowość, niezależnie od okoliczności. Jednak dopieszczony i modny wygląd to nie wszystko. Ten smartwatch w łatwy i skuteczny sposób będzie wspierać Cię w dbaniu o Twoje zdrowie. W końcu monitorowanie, budowanie dobrych nawyków i dbanie o dobrą kondycję jest zawsze w modzie.

HUAWEI WATCH GT 4, w przeciwieństwie do wielu innych smart zegarków, połączy się z Twoim telefonem, niezależnie czy jest to Android, czy iOS. Po czym będzie do Twojej dyspozycji nawet przez 14 dni (wersja 46 mm) lub 7 dni (wersja 41 mm) nieprzerwanego działania na jednym ładowaniu.

Istnieje uzasadnione ryzyko, że każdy, kto zobaczy Twój HUAWEI WATCH GT 4, będzie Ci go zazdrościć.

Połączony z Twoim stylem

Nie musisz przy tym iść na kompromisy, ponieważ koperta urządzenia została wykonana ze stali szlachetnej, więc zegarek jest odporny i wytrzymały. Do wyboru masz aż 7 wersji!

W HUAWEI WATCH GT 4 41 mm kluczowa jest elegancja. Został stworzony, by stać się ozdobą pasującą do Twojej garderoby. Łączy modną i dobrze wyważoną estetykę z biżuteryjnym sznytem. Dyskretny i delikatny wygląd oraz złota ramka dodają tarczy blasku, przyciągając wzrok. Waży zaledwie ok. 37 g (bez paska) i mierzy w najcieńszym miejscu jedynie 9,8 mm.

HUAWEI WATCH GT 4 46 mm charakteryzuje się odważnym, ośmiokątnym bezelem, powszechnie spotykanym w tradycyjnych zegarkach klasy premium. Jego wygląd odzwierciedla Twoją energię i osobowość oraz doda Ci pewności siebie w wielu sytuacjach. Zegarek cechuje się grubością 10,9 mm (w najcieńszym miejscu), przy wadze ok. 48 g (bez paska).

Który model będzie najlepiej pasować do Twojego stylu?

 • HUAWEI WATCH GT 4 41 mm Elite: z kopertą w kolorze złotym ze srebrną obwódką, ze stalową bransoletą w kolorze srebrnym ze złotymi elementami,

 • HUAWEI WATCH GT 4 41 mm Elegant: z kopertą w kolorze złotym, ze stalową bransoletą typu milanese w kolorze złotym,

 • HUAWEI WATCH GT 4 41 mm Classic: z kopertą w kolorze złotym, ze skórzanym paskiem w kolorze białym,

 • HUAWEI WATCH GT 4 46 mm Elite: z kopertą w kolorze srebrnym, ze stalową bransoletą w kolorze srebrnym,

 • HUAWEI WATCH GT 4 46 mm Green: z kopertą w kolorze srebrnym (z zielonymi wstawkami), z kompozytowym paskiem w kolorze zielonym,

 • HUAWEI WATCH GT 4 46 mm Classic: z kopertą w kolorze srebrnym, ze skórzanym paskiem w kolorze brązowym,

 • HUAWEI WATCH GT 4 46 mm Active: z kopertą w kolorze czarnym, z fluoroelastomerowym paskiem w kolorze czarnym.

Możesz korzystać z tego smartwatcha bez obaw w każdych warunkach dzięki poziomowi szczelności IP68 oraz klasie wodoodporności 5ATM. Każda z wersji jest też delikatna dla skóry i łatwa do czyszczenia. Nie zapomnij, że swój HUAWEI WATCH GT 4 dodatkowo możesz spersonalizować wybierając spośród tysięcy tarcz, które teraz możesz jeszcze bardziej dopasować do Twojego stylu życia.

huawei-watch

Polacy pokochali ten czas działania. Ty też pokochasz!

Przy typowym użytkowaniu i korzystaniu z inteligentnych funkcji, HUAWEI WATCH GT 4 w wersji 46 mm pozwoli Ci na aż 14 dni pracy, a w wersji 41 mm wytrzyma do 7 dni na jednym ładowaniu. Przez cały ten czas będziesz mieć do swojej dyspozycji niezbędne funkcje, takie jak: powiadomienia, całodobowe monitorowanie zdrowia, tryby sportowe czy też odtwarzanie muzyki. W razie potrzeby bezprzewodowo naładujesz je do pełna w ok. 100 minut.

Kompleksowe monitorowanie Twojego stanu zdrowia

HUAWEI WATCH GT 4 wprowadza całkowicie nową funkcję „W formie”, pozwalającą na kontrolowanie deficytu kalorycznego. Wystarczy, że wprowadzisz swoje posiłki, a zegarek, po uwzględnieniu Twojej aktywności i treningów, pomoże Ci zadbać o zdrowy bilans energetyczny.

Ulepszona została także funkcja zarządzania cyklem menstruacyjnym, która śledzi fazy cyklu i szacuje datę owulacji nie tylko na podstawie wprowadzanych informacji, ale także poprzez inteligentną analizę wskaźników fizjologicznych, takich jak tętno podczas snu, temperatura ciała, częstotliwość oddechów. Tym samym pomaga lepiej przewidywać oraz przypominać o tym ważnym aspekcie kobiecego zdrowia.

Nowe funkcje skupiają się wokół wspierania Cię w dbaniu o Twój dobrostan. Ulepszenia obejmuję też zwiększoną dokładność pomiarów, w tym udoskonalonej funkcji TruSeen™ do wersji 5.5+, zapewniającej jeszcze bardziej czułe obserwowanie pracy serca, poprzez ciągły pomiar i analizę tętna czy saturacji (SpO2), ale też badanie poziomu stresu. Udoskonalono także bardzo ważne monitorowanie snu – funkcja HUAWEI TruSleep™ 3.0 rejestruje nie tylko czas trwania, ale również jakość i kompleksową strukturę snu i drzemek (w tym snu lekkiego, głębokiego, REM i czuwania). Nowością w HUAWEI WATCH GT 4 jest obserwacja oddychania podczas snu, która ma pomóc Ci zidentyfikować objawy bezdechu sennego, by w razie potrzeby podjąć niezbędne działania w celu poprawy snu.

Wszystkie dane zdrowotne monitorowane i zbierane przez smartwatch, będą również dostępne na Twoim smartfonie w aplikacji HUAWEI Zdrowie, gdzie przedstawione są w łatwej do zrozumienia formie. Pomoże Ci to skuteczniej wprowadzać dobre nawyki i rozwijać zdrowszy styl życia, a także pozwoli też na wczesne wykrycie ewentualnych nieprawidłowości. Wyniki w razie potrzeby, możesz wydrukować lub udostępnić do profesjonalnej kontroli medycznej.

Ćwicz tylko z Twoim profesjonalnym asystentem treningowym

HUAWEI WATCH GT 4 obsługuje ponad 100 trybów sportowych, które pomogą Ci ćwiczyć w bardziej naukowy i efektywny sposób oraz aktywnie zarządzać swoim treningiem. Czasami jedyne, co powstrzymuje Cię przed osiągnięciem celów zdrowotnych, jest brak narzędzi, które zmotywowałyby Cię do systematycznych ćwiczeń. HUAWEI WATCH GT 4 ułatwi Ci śledzenie aktywności i zwizualizuje postępy. Bierz udział w wyzwaniach i zdobywaj medale! Zegarek nagrodzi każdy Twój rekord i pokonany kamień milowy. Wzrośnie świadomość Twoich postępów i łatwiej będzie Ci osiągać lepszą sprawność.

A może początki już masz za sobą? Proszę bardzo! Ustaw swój inteligentny plan biegowy i dokładnie rejestruj trasę treningu, dzięki wbudowanemu dwuzakresowemu, 5‑systemowemu, wysoce precyzyjnemu układowi pozycjonowania GNSS. Możesz udostępniać swoje ulubione trasy biegowe i otrzymywać polecania od znajomych. Zabierz go na basen, na przebieżkę lub na spacer, albo zmonitoruj swoją aktywność podczas e‑sportu. HUAWEI WATCH GT 4 w wersji 46 mm, za sprawą nowatorskiej konstrukcji, oferuje zwiększoną efektywność śledzenia, mniej czułą na kąt, pod jakim zegarek ustawiony jest względem satelit. W wielu sportach może to się okazać naprawdę przydatne.

nowoczesny-smartwatch

Duży i wyraźny ekran

Węższe ramki sprawiają, że na wyświetlaczu widzisz więcej. HUAWEI WATCH GT 4 o średnicy 46 mm wyposażono w ekran LTPO AMOLED o przekątnej 1,43 cala, a w wersji 41 mm ma on średnicę 1,32 cala. Wysoka rozdzielczość 466x466 pikseli przekłada się na wyjątkowo wyraźny obraz (zagęszczenie na poziomie odpowiednio 326 PPI i 352 PPI). Odświeżanie już od 1 Hz pozwala na znaczne oszczędności energii przy włączonym ekranie. Natomiast dzięki obrotowej koronce możesz łatwo przewijać interfejs w górę i w dół, regulować głośność, czy też powiększać i pomniejszać mapy oraz inne elementy.

Obsługa i estetyka interfejsu nie z tego świata

W HUAWEI WATCH GT 4 znacznie udoskonalono wygodę obsługi. Funkcja HUAWEI Assistant-TODAY pomaga smartwatchowi uczyć się i dostosowywać rekomendacje w oparciu o Twoje nawyki. Mogą to być np. powiadomienia z kalendarza czy plany treningowe. Po wyświetleniu monitu, jeśli potrzebujesz uzyskać dostęp do tych funkcji, wystarczy przesunąć palcem w prawo na tarczy zegarka. Obsługuje on też nowe karty‑widżety, takie jak np.: pogoda, asystent podróży czy karta ćwiczeń. Każdą kartę możesz dostosować do własnych potrzeb, wybierając odpowiednie komponenty.

Kompatybilny z systemami Android i iOS

HUAWEI WATCH GT 4 zapewnia kompatybilność z różnymi mobilnymi systemami operacyjnymi. Dzięki temu, niezależnie od posiadanego smartfonu, możesz cieszyć się użytecznymi funkcjami, w które wyposażono ten smartwatch.