X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
OLIVIA BURTON OB16RB24 – ZEGAREK RAINBOW Z KOLOROWYMI INDEKSAMI

OLIVIA BURTON OB16RB24 – ZEGAREK RAINBOW Z KOLOROWYMI INDEKSAMI

Gdy w 2012 roku dwie młode studentki tworzyły swoje pierwsze czasomierze, nie przypuszczały, że w zaledwie kilka lat będą je nosić kobiety na całym świecie. Czym marka Olivia Burton podbiła damskie serca? Przede wszystkim niezwykłym designem, który idzie w parze z najwyższą jakością wykonania. Doskonałym tego przykładem jest model OB16RB24 – zegarek Rainbow z kolorowymi indeksami!

Olivia Burton OB16RB24 – złoty zegarek z białą tarczą

Zanim opiszemy szczegółowe wyróżniki prezentowanego czasomierza, spójrzmy na ogólny design naszego czasomierza. Model OB16RB24 to złoty zegarek z białą tarczą, a więc pozornie model niezwykle prosty i minimalistyczny, w którym zastosowano zasady klasycznego wzornictwa: zestawienie metali szlachetnych z jasnym cyferblatem. Jednak każdy zegarek damski Olivia Burton łączy w sobie wpływy tradycyjne z nowoczesnymi. Nie inaczej jest i w tym przypadku.

Po pierwsze prezentowany zegarek Rainbow OB16RB24 został wykonany nie w najbardziej popularnym i znanym w zegarmistrzostwie kolorze – żółtym złocie, ale różowym – subtelnym, delikatnym, kobiecym i ekskluzywnym – wykończona nim została zarówno okrągła, niezbyt gruba koperta (złoty zegarek z białą tarczą OB16RB24 zmieścisz więc nawet pod mankietem koszuli), jak i niezwykle ozdobna bransoleta siatkowa.

zegarek rainbow olivia burton

To właśnie paski stal-mesh mają wyjątkowo biżuteryjny charakter i – w przeciwieństwie do męskich czasomierzy – doskonale nadają się nie tylko na co dzień, ale również na wieczór. Co więcej, są one praktyczne – nie zachodzi tu niebezpieczeństwo wystąpienia nieprzyjemnego efektu tzw. przycinania skóry, co dzieje się przy bransoletach o dużych stalowych ogniwach. Różowe złoto paska i koperty współgra tu doskonale z jasnym, czystym cyferblatem, na którym idealnie wyróżniają się kolorowe indeksy. Zegarek OB16RB24 to dosłownie tęczowy czasomierz!

Zegarek Rainbow – kolorowe indeksy, czyli największy wyróżnik zegarka

Zgodnie z zasadami klasycznego wzornictwa, na jasnej, prostej i minimalistycznej tarczy nie powinno znaleźć się nic poza prostymi indeksami liniowymi. W takie właśnie wyposażony został zegarek damski Olivia Burton. Zamiast jednak zwykłych kresek, mamy tu kolorowe indeksy – zegarek OB16RB24 to uosobienie przełamywania konwenansów i stereotypów, mieszanie elementów vintage z najnowszymi trendami wprost z wybiegów. Tak właśnie otrzymujemy oryginalny i cudowny zegarek Rainbow w nowoczesnym stylu fashion.

Biel to barwa, która skupia w sobie wszystkie inne. Gdy na takim właśnie cyferblacie umieszczone zostały kolorowe indeksy, całość zaczęła wyglądać niczym rozszczepienie koloru białego na wszystkie barwy tęczy. Nie bez powodu nasz czasomierz znalazł się w kolekcji właśnie tak nazwanej – Rainbow.

zegarek z tęczowymi indeksami

Zegarek Rainbow OB16RB24 od Olivii Burton jest dzięki temu jednocześnie praktyczny (wyróżniające się na tle cyferblatu indeksy liniowe oraz wskazówki w odcieniu różowego złota zapewniają doskonałą czytelność tarczy) i ozdobny (oryginalny design wpasuje się w każdą stylizację). Nie od dziś wiadomo, że to właśnie cyferblat w największym stopniu determinuje wygląd czasomierza. Model OB16RB24, dzięki stylowi na pograniczu sportowej elegancji, okazuje się doskonałym dodatkiem zarówno do outiftów miejskich, jak i wieczorowych kreacji.

Biała tarcza, złota bransoleta, kolorowe indeksy, czyli zegarek w oryginalnym wydaniu dla fanek niecodziennych rozwiązań

Gdy rynek przepełniony był dużymi czasomierzami w męskim stylu, każdy zegarek damski Olivia Burton stanowił przeciwieństwo wobec dominujących tendencji – te małe, delikatne dodatki łączyły pozornie sprzeczne elementy w jedną spójną całość. Z jednej strony swoimi wzorami nawiązywały do natury, fasonem do klasyki, a kolorystycznymi zestawieniami do najnowszych trendów; z drugiej – okazywały się nie tylko szalenie kobiece, ale i ponadczasowe.

Dokładnie, jak prezentowany zegarek Rainbow OB16RB24, w którym klasyczne wzornictwo połączone zostało z nutą brytyjskiego luzu. Całość uzupełniła precyzja wykonania i zastosowanie najlepszych mechanizmów – powszechnie wykorzystywane w czasomierzach codziennych szkło mineralne to doskonała inwestycja, podobnie jak zapewniający dokładność chodu mechanizm kwarcowy.

Jeśli lubisz bawić się modą i jesteś fanką niecodziennych rozwiązań, które okazują się jednak ponadczasowe; śledzisz najnowsze trendy, a z drugiej strony cenisz sobie klasę i styl, zegarek Rainbow OB16RB24 od Olivii Burton to model idealny dla Ciebie. Zobacz zegarek z charakterem – jesteśmy pewni, że nie będziesz chciała ściągać go ze swojego nadgarstka!