X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
My name is Black. BOSS Black

My name is Black. BOSS Black

Podobno czerń to nie kolor, tylko styl życia. Nigdy nie wychodzi z mody, pasuje praktycznie zawsze i do wszystkiego. Jest synonimem minimalistycznej elegancji. Czy zatem zaklasyfikować czarny jako: nowoczesny trend? Okazuje się, że tak.

Młodzi ludzie z dużych miast zapoczątkowali nowy nurt w świecie mody. Wear black and… only black. Tak można go określić. Jak to się stało? Jakiś czas temu w internecie zaczęły królować zdjęcia osób, które… ubierają się wyłącznie na czarno. Trend wzmocniło pojawienie się w internecie stron, takich jak: Ładni ludzie ubierają się na czarno czy Wear black or stay naked, które niesamowicie szybko zyskały popularność. Młodzi ludzie z większych miast pokochali czarne stylizacje i szybko dołączyli do nurtu „All Black”. I tak ulice polskich miast zalała fala czarno-czarnych stylizacji.

Jak się później okazało, większość przedstawicieli czarno-czarnej mody to osoby z branż kreatywnych: artyści, pracownicy agencji reklamowych, muzycy, kreatorzy mody, modele i modelki. Dlaczego wybrali właśnie czerń i... tylko czerń?

„Czerń to hipnotyzujący kolor. Tajemniczy. Ponadczasowy. Zaskakujące jest także, że tworząc stylizację „full black”, zawsze wygląda się dobrze. Wyobraźcie sobie osobę ubraną całą na… niebiesko, czerwono, zielono, a nawet… biało. Musiałaby się nieźle postarać, żeby wyglądać dobrze, a nie śmiesznie. A czerń? Podchodzę do szafy, losowo wybieram rzeczy i… muszę się bardzo postarać, żeby wyglądać źle. Szybko, wygodnie i modnie. A z minusów? To może trochę uciążliwe w gorące dni.” - tak twierdzi Wiktor, fotograf z Warszawy.

A moda to nie wszystko, co czerń ma do zaoferowania. Brytyjska firma Buytshirtsonline przeprowadziła ostatnio badania, które mówią, że ludzie ubierający się wyłącznie na czarno postrzegani są przez innych jako poważni, godni zaufania i uważa się ich za solidnych partnerów w pracy. Czemu tak jest? Uważa się ich za konsekwentnych w swoich wyborach, oszczędnych i inteligentnych oraz potrafiących kontrolować swój wizerunek.

Jak widać, czarny ma wiele zalet. Zarówno modowych jak i społecznych. Wybierając taki outfit, na jaki zegarek należałoby postawić? Oczywiście… Czarny. Czarno-czarny. Idealną propozycją będzie… BOSS. BOSS Black.

W swojej ofercie, BOSS posiada wiele modnych, czarnych zegarków. W zależności od potrzeby znajdziemy modele klasyczne-wieczorowe, sportowe, dzienne. Wszystkie charakteryzują się dużą wytrzymałością, modnym designem i posiadają odporne szkła mineralne. Te czasomierze idealnie dopełnią czarną stylówkę, w każdej sytuacji. Który z nich wybierzesz dla siebie?