X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
MVMT D-MF03-G – ZEGAREK DAMSKI Z PROSTOKĄTNĄ KOPERTĄ DLA KOBIET, KTÓRE LUBIĄ MINIMALISTYCZNE DODATKI

MVMT D-MF03-G – ZEGAREK DAMSKI Z PROSTOKĄTNĄ KOPERTĄ DLA KOBIET, KTÓRE LUBIĄ MINIMALISTYCZNE DODATKI

Czym wyróżnia się zegarek damski z prostokątną kopertą MVMT D-MF03-G? To jeden z czasomierzy marki, które stanowią przykład, jak można zrewolucjonizować klasyczne wzory i nadać im nowoczesnego sznytu.

MVMT D-MF03-G – zegarek damski z prostokątną kopertą

Komu dedykowany jest minimalistyczny zegarek damski? Wszystkie czasomierze MVMT stworzono z myślą o młodych osobach, pragnących wyróżniać się z tłumu, a także starszych, które cenią sobie prostotę w modowym wydaniu i młodzieżowe dodatki. Zegarek damski z prostokątną kopertą MVMT D-MF03-G to czasomierz przeznaczony dla kobiet kochających stylowe, ale ponadczasowe zegarki.

MVMT D-MF03-G to połączenie klasyki z nowoczesnym designem i przełamanie modowych stereotypów. Spójrzmy bowiem na kopertę, która nie tylko stanowi zewnętrzną obudowę i szkielet zegarka, chroniący jego mechanizm, ale również decyduje o charakterze samego czasomierza. Według klasycznych zasad najbardziej formalna i elegancka jest koperta okrągła. Wszystkie geometryczne odstępstwa to raczej domena czasomierzy bardziej casualowych. Prezentowany zegarek damski z prostokątną kopertą jest więc ukłonem w stronę stylu smart-casual.

zegarek MVMT damski

MVMT D-MF03-G zegarek damski z białą tarczą

To, co nadaje elegancji czasomierzowi MVMT D-MF03-G to klasyczna tarcza. Zegarki przeznaczone na formalne okazje mają zazwyczaj złotą lub srebrną kopertę, która idealnie współgra z jasnym, czytelnym cyferblatem. Tak właśnie jest w tym przypadku. Minimalistyczny zegarek damski MVMT D-MF03-G to zegarek damski z białą tarczą – cały czas oscyluje więc na granicy klasycznego projektu i nowoczesnego designu.

Ekskluzywnego charakteru nadaje mu niezwykła przejrzystość cyferblatu – prócz wskazówki minutowej i godzinowej oraz logotypu marki, który jest umieszczony na godzinie dwunastej, nie mamy tu żadnych oznaczeń: ani indeksów liniowych, ani cyfr rzymskich czy arabskich. Jedyną dodatkową funkcją, zastosowaną w tym czasomierzu, jest datownik na dole tarczy, wskazujący dzień miesiąca.

Zegarek damski z białą tarczą MVMT D-MF03-G to niezwykle uniwersalny model – pasuje zarówno na wieczorowe okazje, biznesowe spotkania, jak i do codziennego, smart-casualowego looku.

Zegarek damski ze złotą bransoletą – minimalistyczna klasyka w najmodniejszym wydaniu

Czy może być coś bardziej ponadczasowego niż zegarek damski ze złotą bransoletą? To klasyczne połączenie pokochały kobiety na całym świecie już dawno temu. Takie czasomierze nie tylko nie wychodzą z mody, ale ostatnimi laty przeżywają swój prawdziwy renesans. Właśnie dlatego marka MVMT postanowiła odświeżyć nieco już przestarzałe wzorce i uaktualnić je do współczesnych trendów.

Zegarek damski ze złotą bransoletą MVMT D-MF03-G zamiast drobnego splotu, który występuje zazwyczaj w damskich zegarkach o charakterze biżuteryjnym (typu stal-mesh), posiada sporej wielkości ogniwa, które stanowią nawiązanie do pierwszych modeli damskich czasomierzy. Połączenie bransolety z prostokątną kopertą w tym samym, złotym kolorze sprawia, że MVMT D-MF03-G cechuje spójne wzornictwo i stonowana kolorystyka.

Zegarek MVMT złoty z białą tarczą

Kochasz minimalizm, ale lubisz również modę? Wybierz zegarek damski z prostokątną kopertą!

Jak mówią twórcy marki, inspiracją do powstania czasomierzy MVMT byli energiczni, zaangażowani ludzie, innowatorzy i marzyciele. Same zegarki powstały z kolei po to, by kreować, odkrywać i odważyć się wyjść poza powszechne normy. Poza nie wychodzi zdecydowanie zegarek damski z prostokątną kopertą MVMT D-MF03-G, którego design oscyluje na granicy klasyki i nowoczesności. Czasomierz ten cechuje przy tym najwyższa jakość wykonania i zastosowanego mechanizmu.

Dlaczego warto mieć minimalistyczny zegarek damski na swoim nadgarstku? Ponieważ dopasuje się on do każdej stylizacji, jest uniwersalny i ponadczasowy. Jest też funkcjonalnym dodatkiem dla wszystkich zabieganych kobiet. Jeśli cenisz sobie proste dodatki w stylu fashion, zobacz nasz zegarek z charakterem.