X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
Krzysztof Hołowczyc – styl i zegarek sportowca

Krzysztof Hołowczyc – styl i zegarek sportowca

Sportowiec jest utytułowanym kierowcą rajdowym, z wyjątkową osobowością i dobrym poczuciem stylu. Gdy chwyta kierownicę, wzrok przykuwa zegarek, zapięty na jego nadgarstku. Jakie modele wybiera najczęściej? Z jakimi stylizacjami je zestawia?

Krzysztof Hołowczyc – styl. Jak ubiera się słynny kierowca rajdowy?

Mistrzostwo Europy, Mistrzostwo Polski czy podium Rajdu Dakar to tylko część z licznych sukcesów, które w swojej karierze osiągnął Krzysztof Hołowczyc. Bez wątpienia jednym z nich jest też fakt, że swoją pasją zaraził wielu Polaków, którzy zaczęli mu wiernie kibicować i interesować się rajdami. Sportowiec nieustannie cieszy się dużą rozpoznawalnością i wielką sympatią kibiców.

Motoryzacyjna zajawka rajdowca jest wyjątkowo silna i nie kończy się na torze czy trasie wyścigu. Sportowiec zaangażowany jest w działalność społeczną dotyczącą bezpieczeństwa ruchu drogowego. Brał udział w licznych kampaniach społecznych, jest współzałożycielem szkoły doskonalenia jazdy i powołał fundację.

Zamiłowanie do sportu zdecydowanie widać też po tym, jak ubiera się Krzysztof Hołowczyc. Styl rajdowca doskonale uzupełnia jego największe pasje. Gdy ściąga kombinezon najczęściej wybiera wygodne, sportowe stylizacje. W zależności od okoliczności zmienia je na zestawy klasyczne i casualowe.

Krzysztof Hołowczyc – stylizacje i dodatki, które na co dzień wybiera słynny kierowca rajdowy

Sportowiec dużo czasu spędza na torze, gdzie w kwestii modowej zdecydowanie stawia na komfort. Co dokładnie ubiera Krzysztof Hołowczyc? Stylizacje na trening tworzy z prostych, jednokolorowych T-shirtów, które zestawia z klasycznymi jeansami i sportowymi butami. Zobaczysz go też w różnokolorowych polówkach. Czy zakłada marynarki? Tak, ale tylko, gdy wymagają tego okoliczności, np. kiedy udziela wywiadu czy pojawia się na oficjalnych wydarzeniach. Łączy je wtedy z białą koszulą i deminowymi spodniami. Na co dzień jako okrycie wierzchnie wybiera raczej wygodne bluzy zapinane na zamek, bezrękawnik czy sportowe kurtki.

Stylizacje Krzysztofa Hołowczyca są spójne i bardzo autentyczne. Czy rajdowiec bawi się modą? Raczej stawia na dobrze dopasowane stylizacje - zarówno do swojej postury (jest dosyć wysoki), jak i profesji. Czym dopełnia swoje codzienne zestawy modowe? Z krótkiej listy męskich akcesoriów Krzysztof Hołowczyc wybrał jeden charakterystyczny i klasyczny dodatek – zegarek. Nosi go na nadgarstku naprawdę często.

Krzysztof Hołowczyc – zegarek kierowcy rajdowego

Kolorowe naszyjniki, bransoletki czy sygnety zdecydowanie nie są w stylu sportowca. Jedyna męska biżuteria, jaką od lat uznaje rajdowiec, to obrączka i zegarek. Hołowczyc sięga po czasomierze bardzo często. W końcu podczas rajdu liczy się każda sekunda. Ulubiony zegarek sportowca? Utytułowany rajdowiec ceni przede wszystkim szwajcarską jakość. W swojej kolekcji ma modele na różne okazje – i klasyczne, do codziennych stylizacji, i te sportowe, które sprawdzają się w ekstremalnych sytuacjach. Sam jest współtwórcą jednego czasomierza, który powstał z okazji okrągłej rocznicy jego współpracy z popularną marką zegarków.

Czasomierz w stylu Krzysztofa Hołowczyca? To z pewnością jest Roamer 220660 41 55 20 – luksusowy szwajcarski zegarek w sportowym wydaniu. Srebrna bransoleta świetnie kontrastuje z czarną tarczą, rozjaśnioną szlifem słonecznym. Indeksy punktowe, wyznaczające godzinę, wyraźnie wyróżniają się na tle cyferblatu, ułatwiając tym samym odczyt czasu. To jednak nie jedyny element, który przykuwa uwagę. Również sekundnik budzi zainteresowanie – czerwona wskazówka zakończona białym grotem wyraźnie przełamuje klasyczną i stonowaną kolorystykę czasomierza. Zegarek został wyposażony w datownik, który jest funkcjonalnym dodatkiem, przydatnym na co dzień.

Model Roamer 220660 41 55 20 wyróżnia nie tylko sportowy wygląd, ale również wysoka jakość. Tarczę zabezpiecza luksusowe szkło szafirowe, które jest niezwykle odporne na zarysowanie. Zegarek napędza precyzyjny szwajcarski mechanizm automatyczny, nakręcany dzięki naturalnym ruchom dłoni.

Sportowy czasomierz na srebrnej bransolecie to jeden z tych modeli, po które rajdowiec sięga najczęściej. W jakich sytuacjach stawia na taki zegarek? Hołowczyc zakłada go na nadgarstek, idąc na trening i siadając za kierownicą rajdówki, gdzie pięknie eksponuje go na kierownicy. Roamer 210633 41 45 20 to bardzo podobny czasomierz do tych, które sportowiec ma w swojej kolekcji. Co go wyróżnia? Przede wszystkim elegancki wygląd i jakość sygnowana certyfikatem Swiss Made. Elementem, który jako pierwszy rzuca się w oczy, jest tarcza utrzymana w głębokim odcieniu granatu, rozjaśniona słonecznym szlifem. Umieszczono na niej srebrne indeksy liniowe, wyznaczające godzinę. W takim samym kolorze są utrzymane również wskazówki – wyróżnia się jedynie sekundnik, którego końcówka ma pomarańczową barwę, korespondującą z nazwą kolekcji zegarka – Searock, znajdującą się nad godziną 6.00. Tuż koło godziny 3.00 umieszczono z kolei datownik, pozwalający na kontrolowanie dnia miesiąca.

Koperta i bransoleta zegarka wykonane ze stali szlachetnej, wzmocnionej węglikiem wolframu, dzięki czemu mniej się rysują i są bardziej odporne na uszkodzenia. Oba elementy są utrzymane w srebrnej kolorystyce, zaczerpniętej z klasycznego wzornictwa męskich czasomierzy. Szafirowe szkło, stosowane w luksusowych zegarkach, osłania tarczę i ochrania ją przed zarysowaniem. Czasomierz napędza wysokiej jakości szwajcarski mechanizm automatyczny, który zapewnia długą żywotność czasomierza.

Chociaż Krzysztof Hołowczyc na co dzień preferuje sportowe stylizacje, często zdarzają się sytuacje, w których zmienia garderobę na klasyczną. Po jaki zegarek wtedy sięga? Również ten na srebrnej bransolecie, ale o bardzo eleganckim i minimalistycznym wyglądzie. Jeśli szukasz podobnego czasomierza, wybierz Roamer  508833 41 55 50.

To kolejny szwajcarski zegarek, którego wysoką jakość poświadcza sygnatura Swiss Made. Elegancka, czarna tarcza również i w tym modelu jest rozświetlona słonecznym szlifem. Umieszczono na niej jedynie srebrne wskazówki i cienkie indeksy liniowe w tym samym kolorze. Tuż obok godziny 3.00 znajduje się datownik, umożliwiający odczyt dnia miesiąca. Minimalistyczna tarcza nie tylko nadaje zegarkowi stonowanej elegancji, ale również zapewnia czytelność, dzięki czemu łatwo można kontrolować czas.

Srebrna koperta zegarka jest osadzona na bransolecie w tym samym kolorze. Do ich produkcji użyto stali szlachetnej, która jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu nie ulega korozji. Tarczę zabezpiecza luksusowe szkło szafirowe, które chroni ją przed zarysowaniem. Zegarek napędzany jest przez szwajcarski mechanizm kwarcowy, który jest gwarancją bezawaryjnej pracy czasomierza.

zegarek krzysztof hołowczyc

1. Roamer 220660 41 55 20   2. Roamer 210633 41 45 20  3. Roamer 508833 41 55 50

Zegarek dobry na rajd i do codziennej stylizacji

Krzysztof Hołowczyc to jeden z najbardziej rozpoznawalnych sportowców, który od lat wzbudza sympatię kibiców. W codziennych stylizacjach stawia na wygodę i komfortowe ubrania, które w razie potrzeby zmienia na klasyczne koszule i marynarki. Charakterystycznym dodatkiem rajdowca, niezależnie od okoliczności, jest klasyczny zegarek na srebrnej bransolecie. Sprawdź zegarki prosto z toru rajdowego i wybierz model dla siebie.