X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
Jerzy Dudek – zegarek w stylu mistrza

Jerzy Dudek – zegarek w stylu mistrza

Jerzy Dudek – polski piłkarz, w latach 1998–2013 grający w reprezentacji Polski na pozycji bramkarza. Jaki zegarek Jerzy Dudek najczęściej nosi na nadgarstku? Co ma wspólnego z marką Citizen? Jak znaleźć idealny zegarek dla piłkarza? Podpowiadamy!

Jerzy Dudek – codzienny styl

Nie zaskoczymy Cię – Jerzy Dudek na co dzień najczęściej wybiera luźny, sportowy styl. W końcu wiele lat spędził w stroju bramkarskim, a jego osoba jednoznacznie kojarzona jest ze sportem. Niejednemu z nas może wydawać się, że sportowy strój jest niemalże „zrośnięty” z Dudkiem – w końcu na wielu zdjęciach, jakie zobaczyć można w sieci, piłkarz ma na sobie dres lub charakterystyczny strój piłkarza.

A jaki styl Jerzy Dudek wybiera, kiedy nie zakłada sportowego stroju? Bardzo często można zobaczyć go w jeansach i prostych, klasycznych białych koszulkach polo. Jerzy Dudek często wybiera również casualowe stylizacje, które, mimo że nie są typowo sportowymi strojami, to nadal są wygodne i komfortowe. Na specjalne okazje i wyjątkowe spotkania Jerzy Dudek wybiera dobrze skrojone, klasyczne garnitury znanych marek, najczęściej w połączeniu w nieskazitelnie białą koszulą.

styl jerzego dudka

Ambasador marki Citizen – Jerzy Dudek

Citizen – marka należąca do czołówki japońskich producentów zegarków, stosująca najnowsze technologie i wykorzystująca nowoczesne, a jednocześnie eleganckie i ponadczasowe wzornictwo. To, co wyróżnia markę Citizen, to autorskie technologie, dzięki którym ich zegarki nie mają sobie równych. Mowa m.in. o Eco-Drive, czyli innowacyjnemu mechanizmowi pozwalającemu na zasilanie zegarka ogniwami słonecznymi na tarczy. Na uwagę zasługuje również funkcja Radio Controlled, pozwalająca na automatyczne ustawianie czasu za pomocą sygnałów radiowych. Warto zwrócić uwagę również na właściwie niezniszczalne zegarki Citizen wykonane w technologii Super Titanium, czyli w całości zrobione z niezwykle trwałego, utwardzanego tytanu. Innowacyjne, nowoczesne i ponadczasowe – takie właśnie są zegarki Citizen.

Jerzy Dudek od 2014 r. jest ambasadorem marki Citizen w Polsce. Współpraca dotychczas przebiega wyjątkowo owocnie – być może dlatego, że zarówno marka, jak i były bramkarz, wyznają podobne wartości i w życiu (prywatnym oraz zawodowym) kierują się takimi samymi zasadami – nie poddają się, ciągle podejmują nowe wyzwania oraz nie ustają w dążeniu do celu. Hasło, jakie Citizen wykorzystuje, promując kampanie organizowane z Jerzym Dudkiem to Better starts now, doskonale oddające moment, w którym znalazł się były bramkarz po zakończeniu kariery piłkarza. Dla Jerzego Dudka tamten czas nie był tylko zakończeniem pewnego okresu w życiu, ale przede wszystkim rozpoczęciem, nowego, lepszego etapu.

Jerzy Dudek – zegarek dla piłkarza

Jakie zegarki wybiera Jerzy Dudek? Citizen! Klasyczne modele wzbogacone o autorskie technologie idealnie wpasowują się w jego gust oraz spełniają kryteria zegarków wprost stworzonych dla mężczyzn prowadzących aktywny tryb życia.

Owocem kilkuletniej współpracy producenta czasomierzy z piłkarzem jest model CITIZEN Edycja Limitowana Jerzy Dudek. Zegarek nawiązuje do barw drużyn, w których grał Jerzy Dudek (Real Madryt, Liverpool F.C., a w połączeniu – reprezentacja Polski). Model ten jest również odzwierciedleniem hasła przewodniego marki – technologie jutra. Zegarek poświęcony polskiemu bramkarzowi wyposażony jest w technologie Eco-Drive oraz Radio Controlled, co czyni go idealnym modelem dla aktywnego mężczyzny. Czasomierz to edycja limitowana licząca 500 egzemplarzy z podpisem piłkarza – pierwszy z nich należy oczywiście do samego Jerzego Dudka.

 CITIZEN Edycja Limitowana Jerzy Dudek

Drugim modelem, który idealnie wpasowuje się we współpracę pod szyldem Jerzy Dudek + Citizen, jest Citizen Radio Controlled AT9030-55L, również wyposażony w technologię zasilania światłem oraz funkcję Radio Controlled. Stalowa, gruba bransoleta, stalowa koperta oraz granatowa, elegancka tarcza tworzą klasyczny i przyciągający spojrzenia efekt. Ultratrwałe szkło szafirowe oraz wodoszczelność na poziomie 200M sprawiają jednak, że ten z pozoru elegancki zegarek doskonale sprawdzi się na nadgarstku mężczyzny aktywnie uprawiającego sporty – również te wodne.

Citizen

Jaki jeszcze model mógłby wybrać Jerzy Dudek? Zegarek, który chcemy wyróżnić jako trzeci to Citizen Radio Controlled CB5020-87L, czyli wyjątkowy model wykonany w technologii Super Titanium. Tak jak dwa powyższe czasomierze, również i ten wyposażony jest we flagowe dla marki Citizen technologie, czyli Eco-Drive oraz Radio Controlled. Dodatkowo ma wbudowany praktyczny chronograf, pozwalający na precyzyjny pomiar odcinków czasu. Tytanowa bransoleta i koperta, tarcza pokryta szkłem szafirowym oraz wodoszczelność na poziomie 100M to cechy, dzięki którym model ten można określić jako niezniszczalny.

zegarki Jerzego Dudka

Co jeszcze przyniesie współpraca mistrza boiska – Jerzego Dudka – i mistrza zegarmistrzostwa – marki Citizen? Czas pokaże. Tymczasem, jeśli filozofia marki oraz piłkarza jest Ci bliska i spodobały Ci się prezentowane wyżej modele, zaglądnij do naszego sklepu internetowego i sprawdź zegarki prosto z boiska.