X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
ICE-WATCH 015745 – ZEGAREK Z NIEBIESKĄ TARCZĄ W ELEGANCKIM, SPORTOWYM WYDANIU

ICE-WATCH 015745 – ZEGAREK Z NIEBIESKĄ TARCZĄ W ELEGANCKIM, SPORTOWYM WYDANIU

Nowoczesny wygląd i nietypowe rozwiązanie konstruktorskie – to główne cechy, które wyróżniają zegarek z niebieską tarczą Ice-Watch 015745. Marka już od samego początku zaskakiwała wyjątkowymi pomysłami, za którymi stoi zespół młodych, zdolnych projektantów, wybiegających myślą w przyszłość. Nie inaczej jest w tym przypadku!

Ice-Watch 015745 – zegarek z niebieską tarczą

W jaki sposób powstał zegarek z niebieską tarczą Ice-Watch 015745? Jak wszystkie czasomierze marki został on zaprojektowany z myślą o ludziach niebojących się odważnych rozwiązań w zakresie designu. Nic dziwnego, skoro firma zyskała swoją popularność i sławę głównie w mediach społecznościowych, a także poprzez promocję z udziałem słynnych gwiazd. Dziś każdy chce mieć unikalny czasomierz marki Ice-Watch.

Prezentowany model wyróżnia przede wszystkim wyjątkowy kształt, który symbolizować ma lód czysty w swojej formie i prostocie. Zwraca również uwagę jego nietypowa, bo jasnoniebieska barwa cyferblatu – trudno spotkać ją zarówno w czasomierzach formalnych, jak i modelach sportowych. Zgodnie z modowymi zasadami, to właśnie tarcza w największym stopniu determinuje wygląd zegarka i jego charakter – jasna okazuje się domeną eleganckich modeli, ciemny cyferblat kojarzy się zaś najczęściej z zegarkami sportowymi.

niebieska tarcza w zegarku Ice-Watch

Ice-Watch 015745 to zegarek z niebieską tarczą, który przełamuje wszystkie te stereotypy. Prezentowany damski czasomierz łączy bowiem sportowe wzornictwo z elegancją, idealnie dopasowując się do każdego rodzaju stylizacji. Tego zegarka nie da się pomylić z żadnym innym!

Zegarek damski – cyfry arabskie, które podnoszą czytelność tarczy

Czym jeszcze wyróżnia się prezentowany zegarek damski? Cyfry arabskie to element, który zdecydowanie rzuca się w oczy. Idealnie kontrastują one  z niebieskim cyferblatem, są również stosunkowo duże, jak na cyfry czy indeksy znajdujące  na tarczy czasomierza.  

I w tym przypadku mamy do czynienia z przełamywaniem schematów w zakresie wzornictwa – czytelność i prostota to elementy wskazujące na klasyczny styl, który charakteryzuje prezentowany zegarek damski. Cyfry arabskie stanowią z kolei ukłon w stronę modeli sportowych.

Nie bez znaczenia jest również barwa cyfr – doskonale komponująca się z białymi wskazówkami (godzinową, minutową oraz sekundnikiem), a także oryginalnym opływowym i zespolonym z kopertą białym paskiem. Zegarek z niebieską tarczą Ice-Watch 015745 to doskonały przykład minimalizmu w najlepszym modowym wydaniu. Prócz znajdującego się na godz. 12.00 logotypu marki, nic nie zaburza czytelności cyferblatu.

Biały zegarek damski – elegancja w sportowym wydaniu

Marka Ice-Watch słynie z wyrazistych kolorów, które pokochali wszyscy bez względu na wiek i płeć. W zależności jednak od wypuszczonej linii, czasomierze te okazują się mniej lub bardziej stonowane, a kolorystyczne zestawienia słabiej lub mocniej kontrastowe. Biały zegarek damski to prawdziwa kwintesencja elegancji w sportowym wydaniu.

Z jednej strony mamy tu bowiem subtelne i bardzo szykowne połączenie odcieni bieli i błękitu, z drugiej – silikonowy, szeroki pasek, który idealnie dopasowuje się do nadgarstka, zapewniając wygodne użytkowanie każdego aktywnego dnia.

Tym samym prezentowany biały zegarek damski Ice-Watch 015745 to propozycja niezwykle uniwersalna – sprawdzi się on zarówno do sportowej, smart casualowej, jak i formalnej stylizacji. Biel to barwa, która jednocześnie rzuca się w oczy i pozostaje delikatnym dodatkiem, stawiającym kropkę nad „i” w dowolnym outficie.

ice-watch biały zegarek damski z niebieską tarczą

Wybierz Ice-Watch 015745 – zegarek z niebieską tarczą, który dopasujesz do każdej stylizacji!

Ice-Watch 015745 to zdecydowanie więcej niż zegarek, to wcielona w życie idea przełamywania barier, granic i stereotypów. Wzornictwo jest tu proste, dokładnie przemyślane, a przy tym zawsze rozpoznawalne; idealnie dopasowuje się do różnych stylizacji, a także zapewnia integrację międzypokoleniową – ten zegarek z niebieską tarczą pokochają kobiety niezależnie od wieku.

Niepowtarzalny design idzie tu w parze z najwyższą jakością zastosowanych materiałów – dzięki swojej wodoszczelności biały zegarek damski nie ulegnie uszkodzeniu nawet podczas kontaktu z wodą. Chcesz posiadać uniwersalny czasomierz, w którym nie przejdziesz niezauważona? Zobacz nasz zegarek z charakterem!