X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
Bering - minimalizm w służbie kobiecości

Bering - minimalizm w służbie kobiecości

Delikatna, a zarazem silna i pewna siebie. Nowoczesna, jednak zachowująca się niczym tradycyjna dama. Intrygująca, tajemnicza, elegancka. Taka kobieta zawsze robi wrażenie. Nie tylko na mężczyznach, lecz także na całym otoczeniu. Jest niczym chłód Arktyki. Z jednej strony zimna, nieprzenikniona, surowa. Trudna i skrywająca wiele sekretów. Z drugiej - krucha i delikatna, wymagająca opieki. Nie dla każdego. Dla takiej kobiety idealny czasomierz to wyzwanie, któremu sprostała marka Bering.

Bering

Bering to duńska firma założona przez René Kaerskova. W jakich okolicznościach? Biznesmen wyskoczył z helikoptera ze spadochronem nad Arktyką, zwracając uwagę na problem globalnego ocieplenia. Wrócił jednak do Danii nie tylko jako działacz i filantrop, lecz także... miłośnik Arktyki. Zakochał się bowiem w czarnej toni, przełamywanej bezkresem białego lądu. W surowości i pięknie arktycznego klimatu, który wprost odbiera dech w piersiach.

Tym krajobrazem inspirowane są także zegarki Bering. Minimalistyczne, jednak nie prostackie. Design zwraca na siebie uwagę zaskakującą prostotą, jednak - hipnotyzującą. Niczym surowy krajobraz zimnej północy. Trudno przejść obok niego obojętnie, a łatwo dać mu się oczarować. Eleganckie, gustowne, minimalistyczne wykonanie łączy się z wytrzymałością i precyzją. W wachlarzu produktowym znajdziemy wiele wariantów pasków i tarcz, wszystkie inspirowane arktycznym powiewem, jednak na tyle różne, że każda kobieta odkryje w nich coś dla siebie. Znajdzie tu zarówno bardziej eleganckie koperty, jak i takie, dzięki którym wyrazi swojego sportowego ducha i niezłomność charakteru. Wszystkie jednak będą zachowywać w sobie dwie widoczne cechy - ascetyzm wzornictwa i inspiracje Północą. 

Na jakie okazje?

Bering

Bering to minimalizm, elegancja i styl. Będzie idealny na oficjalne spotkania, eleganckie wieczory i wydarzenia kulturalne z najwyższej półki. Kobieta z Beringiem na nadgarstku przyciąga wzrok, jednak nie rzuca się napastliwie w oczy. To bardziej rodzaj hipnotyzującej fascynacji, aniżeli wybijania się z tłumu. Ten czasomierz, raz zauważony nie pozwala odwrócić wzroku. Zegarki Bering lubią otoczenie niewymuszonej elegancji, wieczorowych sukni i chłodu nocy.

Dla kogo?

Wrażliwa królowa śniegu. Jeśli spotkałaś się z takim określeniem na swój temat - ten zegarek odpowiada Ci w 100%. To także idealny wybór dla kobiet o silnym charakterze, lubiących pozostawiać pewną dozę niedopowiedzenia, tajemnicy. Na pewno nie dla ekstrawaganckich ekspresjonistów. Bardziej dla poważnych kobiet, które roztaczają wokół siebie aurę tajemniczości i profesjonalizmu. Dzięki nim podkreślisz właśnie te cechy swojego charakteru i w specyficzny sposób zwrócisz uwagę na swoją osobę.