X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
BERING 17031-307 – ZEGAREK DAMSKI Z GRANATOWĄ TARCZĄ DLA MINIMALISTEK

BERING 17031-307 – ZEGAREK DAMSKI Z GRANATOWĄ TARCZĄ DLA MINIMALISTEK

Niezwykłe przestrzenie pokryte lodem, prostota i piękno arktycznego krajobrazu – to, co początkowo było podróżniczą pasją przedsiębiorcy, szybko zmaterializowało się w postaci marki produkującej czasomierze, zainspirowane mroźną zimą. I tak powstał zegarek damski z granatową tarczą Bering 17031-307 – model ten wyróżnia się jednocześnie minimalizmem i elegancją.

Zegarek Bering 17031-307 – granatowa tarcza

Klasyczny, purystyczny, a jednocześnie ekscytujący. Doskonały styl w połączeniu ze współczesnym minimalizmem – tak właśnie można określić zegarek damski z granatową tarczą Bering 17031-307. Nic dziwnego, skoro inspiracją dla tego projektu była zimna i surowa Arktyka – marka Bering  stworzyła model zainspirowany duńskim wzornictwem, który doskonale podkreśli Twój styl. Najcieńszy jak dotąd zegarek Bering: Ultra Slim 4.8 ustanawia nowe standardy w zakresie wzornictwa i wykonania. Koperta ze stali nierdzewnej o wysokości zaledwie 4,8 mm czyni go jednym z najcieńszych zegarków na rynku. W połączeniu z elegancką bransoletką mesh model Bering 17031-307 to minimalistyczny, ale elegancki zegarek.

Damski zegarek Bering posiada okrągłą, klasyczną, stalową kopertę, która doskonale komponuje się z tym, co w największym stopniu determinuje wygląd czasomierza, czyli granatową tarczą. Połączenie zimnego odcienia granatu i srebra to kompozycja zainspirowana górskim, zimowym krajobrazem.  

Zegarek damski z granatową tarczą łączy w sobie styl i szyk z najwyższą jakością. Chociaż ciemne tarcze stosuje się powszechnie w czasomierzach codziennych, minimalistyczna tarcza nadaje mu bardziej eleganckiego, formalnego charakteru. Zegarek damski z granatową tarczą posiada bowiem wyłącznie indeksy liniowe i dwie srebrne wskazówki, a do tego najwyższej klasy szkło szafirowe. Jest ono nie tylko najbardziej odporne na zarysowania (szafir to po diamencie to najtwardszy materiał), ale także niezwykle przejrzyste – gwarantuje niemal całkowite zabezpieczenie przed utratą czytelności z upływem czasu.

zegarek damski Bering

Zegarek damski z granatowym paskiem

Zegarek damski z granatowym paskiem to doskonały wybór na co dzień do eleganckich stylizacji, nie tylko ze względu na minimalistyczny design, klasyczną kolorystykę, ale również ze względu na pasek. Nie jest to bowiem ani pasek skórzany dedykowany stricte formalnym outfitom, ani bransoleta kojarząca się ze stylem casualowym – model Bering 17031-307 to zegarek damski z granatowym paskiem typu stal-mesh.

Siatkowa bransoleta jest bardziej elegancka od tradycyjnego, stalowego odpowiednika, złożonego z dużych ogniw, znacznie łatwiej ją również dopasować do kobiecego nadgarstka. Ponadto zegarek damski z granatową tarczą i granatowym paskiem stal-mesh, dzięki zmniejszonym ogniwom i połyskowi, to doskonały wybór dla kobiet, które cenią sobie modny wygląd – z pewnością spodoba się paniom, które preferują stonowane, ale nowatorskie dodatki, łączące minimalizm z oryginalnym designem.

zegarek Bering ultra slim

Zegarek ze srebrną kopertą – damski klasyk

Srebrna koperta w zegarku to prawdziwy klasyk – zgodnie z zasadami dobierania dodatków, kolor koperty powinien być dopasowany do pozostałej biżuterii. Zegarek damski z granatową tarczą Bering 17031-307 to więc idealny wybór dla kobiet kochających srebro, a także białe złoto – srebrna koperta w czasomierzu została wykonana bowiem z jubilerskiej, połyskującej stali. Co kluczowe – nie odbarwia się ona z biegiem czasu, zachowując wysokie walory estetyczne.

Delikatny design, który uosabia srebrna koperta w zegarku Bering 17031-307, w połączeniu z niezwykle trwałym materiałem to kombinacja wyróżniająca duńską markę. I ta cecha charakterystyczna całej marki została oddana w projekcie koperty, łączącej w sobie piękno prostoty z najwyższą jakością elementu, będącego głównym szkieletem czasomierza, którego zadaniem jest chronić cały mechanizm.

zegarek Bering damski

Zegarek damski marki Bering – zegarek dla kobiet ceniących szyk i prostotę

Granatowa bransoleta typu stal-mesh, granatowa tarcza i dopełniająca, subtelna, srebrna koperta w zegarku – wszystko to sprawia, że prezentowany czasomierz wyróżnia się nie tylko formą, ale również wysoką jakością. Jeśli cenisz sobie minimalizm w najlepszym wydaniu ( zarówno detale, jak i trwałość) zegarek Bering 17031-307 to czasomierz idealnie dopasowany do Ciebie. Zobacz zegarek z charakterem.