X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
BERING 14528 369 - ZEGAREK DAMSKI Z PROSTOKĄTNĄ TARCZĄ DLA FANEK KLASYCZNEGO STYLU

BERING 14528 369 - ZEGAREK DAMSKI Z PROSTOKĄTNĄ TARCZĄ DLA FANEK KLASYCZNEGO STYLU

Prosty i subtelny, minimalistyczny, a jednocześnie ponadczasowy – taki jest zegarek damski Bering 14528 369. Podobnie jak inne czasomierze marki, inspiracją dla jego stworzenia był surowy krajobraz Arktyki.  Z pewnością docenią go kobiety, które lubią stonowane stroje i dodatki. Dziś wyjaśniamy czym wyróżnia się zegarek damski Bering Classic i dlaczego warto go mieć.

Zegarek damski Bering 14528 369 z prostokątną tarczą

Zegarek damski Bering 14528 369 to urzeczywistnienie w dziedzinie jubilerstwa i zegarmistrzostwa skandynawskiego stylu, który cechuje minimalizm i prostota. Chociaż najczęściej charakterystyczne cechy marki – jak elegancja i duński minimalizm – zamykane są w opływowych kształtach, w tym projekcie postawiono na klasykę w nowoczesnym wydaniu. Tak właśnie powstał zegarek damski z prostokątną tarczą.

To właśnie cyferblat wraz z okalającą go kopertą w głównej mierze determinują wygląd czasomierza. Zegarek damski Bering Classic 14528 369 wyróżnia się designem na granicy tradycji i nowoczesności. Najbardziej formalne czasomierze dla kobiet posiadają bowiem owalne koperty, to natomiast zegarki fashion cechuje zindywidualizowany projekt. Z jednej strony Bering 14528 369 posiada więc nowoczesną prostokątną tarczę, z drugiej strony – surowość i minimalizm kolorystycznego połączenia sprawiają, że nasz zegarek z szarą tarczą i różową kopertą staje się kwintesencją szyku i elegancji.

Czasomierz Bering 14528 369 posiada bowiem czystą w formie, a zarazem silną i wyrazistą linię. W połączeniu z perfekcyjną kombinacją niezwykle wytrzymałych materiałów i cieniutkiego designu czyni to z niego model doskonały dla współczesnej eleganckiej oraz szykownej kobiety.

tarcza w zegarku Bering

Zegarek damski ze wskazówkami z elementami różowego złota

Prezentowany zegarek z szarą tarczą jest niezwykle minimalistyczny nie tylko ze względu na zestawienie kolorystyczne, ale również prosty i czytelny cyferblat. Prócz dwóch (godzinowej i minutowej) wskazówek, wykończonych jak koperta różowym złotem, zegarek damski Bering Classic 14528 369 nie posiada na cyferblacie ani indeksów liniowych, ani cyfr rzymskich czy arabskich. Jedynym elementem ozdobnym wewnątrz tarczy okazuje się wpisane na godzinie 12.00 logo marki.

Zegarek damski z prostokątną tarczą zabezpieczony jest luksusowym szkłem szafirowym – najbardziej odpornym na zarysowania (9. stopień w skali Mohsa), a jednocześnie najbardziej przejrzystym stosowanym w zegarmistrzostwie szkłem. Nawet po wielu latach użytkowania, cyferblat wciąż będzie doskonale przejrzysty. Swój elegancki wygląd czasomierz Bering 14528 369 zawdzięcza również zastosowanej nowoczesnej technologii szczotkowania i polerowania, które stanowią wyjątkowo ekskluzywne wykończenie.

Bering 14528 369 – damski zegarek z bransoletą

W przeciwieństwie do czasomierzy męskich, zegarki damskie na bransolecie uchodzą za bardziej eleganckie i przeznaczone na formalne okoliczności niż te na pasku skórzanym. Zdecydowaną królową okazuje się tu jednak niezwykle biżuteryjna bransoleta siatkowa typu stal-mesh – drobne ogniwa są nie tylko subtelne, ale również wygodne – możesz dowolnie wyregulować zegarek Bering 14528 369 tak, aby prezentował się on idealnie na nadgarstku. Co więcej, nie podrażnia skóry, co niestety często zdarza się w przypadku bransolet złożonych z większych ogniw.

Szara bransoleta siatkowa doskonale komponuje się z szarą tarczą, a także kopertą w kolorze różowego złota. Kolekcja Classic, w której znalazł się prezentowany czasomierz, stawia na modele podkreślające kobiece piękno, a jednocześnie te najbardziej uniwersalne – pasujące zarówno na co dzień do pracy, jak i na wieczór do eleganckiej sukienki.

zegarek damski bering z szara tarcza

Zegarek damski Bering 14528 369 – idealny czasomierz dla kobiet, które cenią ponadczasowe dodatki

Zegarek damski z prostokątną tarczą Bering 14528 369 to z jednej strony kwintesencja prostoty i czytelności, z drugiej – połączenie tradycji z nowoczesnym, ponadczasowym designem. Minimalizm czasomierza, a także jego subtelna i kobieca kolorystyka sprawiają, że pasuje on do każdej stylizacji, stanowiąc jej idealne dopełnienie. To nie tylko funkcjonalny gadżet z niezawodnym i precyzyjnym mechanizmem kwarcowym, ale również biżuteria, którą pokochają wszystkie fanki klasycznego stylu. Zobacz zegarek z charakterem.