X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
5 pomysłów na weekend w mieście

5 pomysłów na weekend w mieście

Miejski piknik

Jeśli w okolicy masz skrawek zieleni, a najlepiej spory miejski park – skorzystaj z jego uroków! Według naukowców z Uniwersytety w Exeter – obcowanie z przyrodą i bliskość natury daje człowiekowi najtrwalsze poczucie zadowolenia z życia. Także jeśli chcesz poprawić sobie nastrój – zabieraj ze sobą koc, przygotowany prowiant i ruszaj na łono natury. Najlepiej znajdź zaciszny kąt i oddaj się relaksowi np. z książką.

Wolisz wspólną rozrywkę? Możesz zaprosić znajomych i urządzić wspólny relaks. Zabierzcie wtedy ze sobą karty, badmintona lub inne ulubione gry. Dodatkowo, piknik to także niezły przepis na romantyczny wieczór.

Takie spędzanie wolnego czasu najlepiej odmierzać wspólnie z zegarkami:

 Ice Watch BOSS

          

Rowerem… za miasto

Kto powiedział, że weekend w mieście musi oznaczać akurat… przebywanie w mieście? Obrzeża też mają sporo do zaoferowania. Wycieczka rowerowa to świetny sposób by poznać zarówno samo miasto, jak i jego okolice. Znajdź miejsca, do których trudno dotrzeć spacerem lub samochodem, a prawdopodobnie okaże się, że w prosty sposób dotrzesz do nich… rowerem.

To dobry plan na niezbyt gorące, jednak pogodne przedpołudnia. Możesz obrać konkretny cel lub jeździć bez planu i poznawać okolice. Nie masz roweru? W większych miastach możesz wykorzystać rowery miejskie, a w mniejszych? Na pewno niedaleko Ciebie mieszka ktoś, kto z chęcią pożyczy Ci dwa kółka i wybierze się z Toba.

Na rowerową wycieczkę nie zapomnij zabrać ze sobą odpowiedniego zegarka:

Lars Larsen

 

Miasto sportem stoi

Miasto, szczególnie w weekendy, oferuje wiele rozrywek sportowych na świeżym powietrzu. Warto przeszukać internet i sprawdzić, czy w Twojej okolicy nie rozgrywają się przypadkiem jakieś zorganizowane imprezy sportowe, a jeśli nie – sam możesz taką zorganizować. Dla samego siebie lub paczki przyjaciół. Wysiłek fizyczny zwiększa wydzielanie endorfin (hormonu szczęścia), poprawia produktywność w pracy (nawet o 23%) i umiejętność skupiania się (prawie o 25% w stosunku do osób, które nie zażywają regularnie ruchu).

Poszukaj otwartych boisk do plażówki lub koszykówki, zorganizuj wyścigi na rolkach lub mini turniej w badmintona. Możesz także porzucać friesbe lub poszukać zajęć jogi na świeżym powietrzu. W piękny weekend nie polecamy zamkniętych siłowni, jednak basen może być niezłym sposobem na orzeźwienie.

Weekendowo-sportowym szaleństwom kroku dotrzymają te czasomierze:

Tommy Hilfiger

 

Kultura i sztuka miasta

Miasta od zawsze były ośrodkami kultury. Szczególnie w weekendy dzieje się tutaj dużo. Masz do wyboru muzea, kina, teatry, koncerty, stand-up’y. W ciepłe dni często organizowane są w plenerze, a wstęp na nie jest darmowy. Musisz się tylko zorientować, czy coś takiego dzieje się w Twojej okolicy.

Jeśli akurat trafiłeś na spokojny weekend, poszukaj „stałych punktów programu”. Wybieraj jednak mniej popularne miejsca, ponieważ w weekend możesz natknąć się na spory tłum. Offowe teatry, kina niszowe lub koncerty jazzowe przyciągają przeważnie mniejszą publikę, a można tam odkryć naprawdę niesamowite, kulturowe perełki.

W towarzystwie sztuki dobrze prezentują się zegarki Roamer:

Roamer

 

Wieczorowe szaleństwo

Powiedzmy szczerze – weekend jednoznacznie kojarzy się z długimi, szalonymi nocami. Czemu z tego nie skorzystać? Duże miasta oferują w tym wypadku naprawdę szerokie spektrum rozrywek. Niech to jednak będzie coś mniej spotykanego…

Poszukaj nocnych kursów tańca. To miejsca, gdzie z biletem wstępu możesz przyjść i potańczyć salsę czy tango z tancerzami. Mogą Cię nauczyć podstaw, podszlifować Twoją technikę lub po prostu pobawisz się na parkiecie z doświadczonymi choreografami.

Możesz także spróbować opcji… silent disco. To dyskoteki, gdzie każdy dostaje parę słuchawek i kilka stacji tematycznych do wyboru. Muzyka leci jedynie w słuchawkach, a Ty możesz poszukać kogoś, kto tańczy w rytm tej samej muzyki, co Ty!

Najbardziej imprezowe zegarki Kenzo:

 

Kenzo