X
Cena
niska
wysoka
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

wąski
szeroki
średni
OD
DO

cienka
gruba
średnia
OD
DO

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...

 • Trwa ładowanie...
10216 37J APD2 CLAUDE BERNARD – ZŁOTY ZEGAREK Z BIAŁĄ TARCZĄ

10216 37J APD2 CLAUDE BERNARD – ZŁOTY ZEGAREK Z BIAŁĄ TARCZĄ

Szwajcarskie, a więc precyzyjne. Tradycyjne, a więc niezawodne. Nowatorskie, a więc modne. Takie są produkty Claude Bernard. Zegarek damski (i to każdy) powinien łączyć te wszystkie cechy. Dziś prezentujemy złoty zegarek z białą tarczą marki Claude Bernard i opisujemy jego poszczególne elementy.

Claude Bernard – zegarek na złotym pasku

Skórzane, parciane (najczęściej z bawełny, gładkie lub prążkowane), a w końcu gumowe – takie są najpopularniejsze zegarkowe paski. Marka Claude Bernard, mimo wierności dziedzictwu, stawia na nowe, kreatywne rozwiązania. Co proponuje więc Claude Bernard? Zegarek z paskiem wykonanym ze stali-meshu, dzięki czemu balansuje on na granicy codziennej klasycznej elegancji, a wyszukanej modowej ozdoby.

Zegarek ze złotym paskiem od Claude Bernard zdecydowanie należy do typu zegarków designerskich/fashion. Drobny, subtelny splot na pasku sprawia, że zegarek złoty damski przykuwa uwagę, ale jednocześnie pozostaje subtelny. Najmocniejszy akcent to zdecydowanie kolor – dla odważnych, pewnych siebie kobiet, które śledzą nowinki modowe i nie obce im są trendy kreowane przez gwiazdy oraz trendsetterki.

zegarek cladue barnard na złotym pasku

Niektórzy uważają, że złoty zegarek ze złotym paskiem to ucieleśnienie kiczu – taki właśnie nosili kiedyś tzw. dorobkiewicze. Wszystko jednak zależy od tego jak wykonane są takie zegarki oraz z czym zostały połączone. Żeby zapewnić zegarkowi maksymalną klasę, postawiono na minimalisty wyraz paska Claude Bernard. Zegarek ze złotym paskiem został również przełamany białą tarczą.

Złoty zegarek z białą tarczą

Dlaczego wykorzystano złoto w Claude Bernard? Zegarki damskie z takim paskiem nie tylko wyróżnią Cię w tłumie, ale i poprawią samopoczucie, a nawet Twój odbiór w oczach innych ludzi. Zegarek jest nieodłącznym elementem stylu smart casual. Dzięki niemu zyskasz profesjonalny wygląd na spotkaniu biznesowym lub rozmowie kwalifikacyjnej. Złoty zegarek z białą tarczą, starannie i precyzyjnie wykonany, z pewnością stanie się nieodłącznym elementem Twojego stroju do pracy. Podkreśli Twoja pewność siebie oraz dbałość o szczegóły, szczególnie jeśli chodzi o dobór galanterii i dodatków.  Aby jednak ostatni efekt był pewnikiem, złoty zegarek nie tylko urozmaiciliśmy białą tarczą, ale także dodaliśmy 3 tarcze na zegarku.

claude bernard biała tarcza

Przede wszystkim szczegóły liczą się w Claude Bernard. Zegarki damskie muszą nadawać Twojej stylizacji szyku, ale i oryginalności. Biała tarcza w szafirowym szkle wygląda niezwykle elegancko. Jednak wygląd to nie wszystko. W przypadku zegarków liczy się także jakość wykonania, czyli zaawansowane technologicznie, szwajcarskie mechanizmy. Kwarcowy złoty zegarek z białą tarczą wyposażony został w chronograf, czyli dodatkową funkcję pozwalającą na dokonywanie dokładnych pomiarów czasu.

Stąd właśnie 3 tarcze na zegarku, które prócz sekund odmierzają także minuty i godziny, zwiększając tym samym funkcjonalność zegarka. Jednak jak przystało na Claude Bernard, skoro wygląd idzie w parze z praktycznością, musi być i na odwrót. Dlatego do precyzyjnego odmierzania upływającego czasu służą nietypowe wskazówki, przypominające zegary będące dziełami sztuki, a jednocześnie stanowiące dodatkowy biżuteryjny element.

Zegarek złoty damski – (nie)codzienna ozdoba

Zegarek Claude Bernard ze złotym paskiem i białą tarczą ozdobiony został złotą kopertą. I to właśnie ona stanowi największy wyróżnić zegarka – zegarek złoty damski zyskuje bowiem głębię i mieni się pod wpływem światła, jednocześnie sprawiając wrażenie surowości i oszczędności. Po prostu hipnotyzuje!

Smukłe indeksy, a dość masywne 3 koronki, zlokalizowane z prawej strony okrągłej koperty, stanowią dodatkowy ozdobny element zegarka. Dzięki temu przełamany nieco zostaje formalny charakter czasomierza – tym samym złoty zegarek z białą tarczą nadaje się także do nieco bardziej sportowego, codziennego looku. Strzałem w dziesiątkę będzie połączenie go z czernią, granatem, fioletem czy brązem w stylizacji – takie kolory sprawdzają się zarówno w kreacjach biurowych, jak i casualowych.

zegarek z ozdobą wokół tarczy

Złoty zegarek z białą tarczą od Claude Bernard dla każdej kobiety, która ceni szyk

Złote zegarki prezentują się idealnie zarówno w dzień, jak i wieczorem. Nie wolno jednak przesadzić – najlepsze będą te uniwersalne, przełamujące casual odrobiną elegancji i odwrotnie. Zegarek Claude Bernard łączy w sobie subtelność, zabawę modą oraz klasyczną elegancję. I stawia na funkcjonalność, jednak w nietuzinkowym, naprawdę zaawansowanym wydaniu. Zobacz prawdziwy zegarek z charakterem – 10216 37J APD2 Claude Bernard.