Morellato A01D5050C47093CR18 Trend ec - Pasek do zegarka 18 mm kolor Szary, Skóra
Morellato A01D5050C47093CR18
Pasek do zegarka
Morellato
Trend EC
A01D5050C47093CR18
ROZMIAR
16 mm 20 mm
Produkt niedostępny.
Zadzwon 22 46 27 965 lub napisz butik@swiss.eu
Pasek do zegarka
Morellato
Trend EC
(0)
ROZMIAR
16 mm 20 mm
A01D5050C47093CR18
Produkt chwilowo niedostępny.
Zadzwon 22 46 27 950 lub napisz butik@swiss.eu
CECHY
CECHY
MATERIAŁ SKÓRA
KOLOR Szary
SZEROKOŚĆ 18 MM