122 BUTIKI STACJONARNE    BEZPŁATNA WYSYŁKA    BEZPŁATNY ZWROT 365 DNI    BEZPŁATNE SKRACANIE BRANSOLETY    PRZEDŁUŻONA GWARANCJA    BEZPŁATNY GRAWER  
22 46 26 719
butik@swiss.eu

Cena

niska
wysoka
średnia
OD
DO
materiał paska
kolor paska
szerokość paska02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
materiał koperty
kształt koperty
kolor koperty
rozmiar koperty02
wąski
szeroki
średni
OD
DO
grubość koperty02
cienka
gruba
średnia
OD
DO
kolor tarczy
index/cyfry
SZKŁO
STYL
MECHANIZM
WODOSZCZELNOŚĆ
POKAŻ WIĘCEJ ZWIŃ OPIS

Black Week Fashion w SWISS

Choć Black Friday przypada na 26 listopada, u nas promocje zaczynają się znacznie wcześniej! Co to oznacza? Teraz możesz kupić zegarki męskie i zegarki damskie w dobrej cenie. Z myślą o Was, stworzyliśmy wyjątkową promocję, w której możecie zyskać aż do 50 % rabatu na wybrane modele zegarków wystarczy skorzystać z kodu rabatowego MODNIE.

W Black Friday Fashion taniej kupicie zegarki marek: Rosefield, MVMT, Olivia Burton, Lacoste, Beverly Hills Polo Club, Ice-Watch, Daniel Wellington. 

Życzymy udanych zakupów!

 

Czym właściwie jest Black Friday?

Black Friday to dzień, w którym na całym świecie trwają wielkie wyprzedaże. Tradycja tego szczególnego piątku wzięła się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie w związku z czterodniowym weekendem (Black Friday poprzedza Święto Dziękczynienia) ludzie tłumnie wybierali się do sklepów.

Termin po raz pierwszy został użyty w latach 60 przez policjantów, którzy w ten sposób zdefiniowali ogromne zatłoczenie na ulicach Filadelfii. Współcześnie używa się również określenia Black Week, w odniesieniu do okresu wielkich wyprzedaży, które otwierają okres świąteczny.